zatmjesteklid
V neděli 12. června 2011 se konalo na střelnici v Těrlicku 3. kolo okresní střelecké ligy. Počasí nám přálo, bylo slunečno a teplo. Díky 112. ZO AVZO a zvláště panu Vlastimilu Graběcovi jsme mohli využít automatické terče, které značně urychlily průběh soutěže. Závodu se zúčastnilo 30 střelců, kteří si vylosovali startovní čísla. Po slavnostním přivítání naším nejmilejším předsedou pak střelci, kteří si vybrali čísla z první skupiny, zalehli do boxů a závod začal. Přes drobné technické problémy probíhal závod vcelku svižně a kolem 12 hodiny dokončovali svoje účinkování poslední z druhé skupiny střelců.

Vítězem se stal pan Miroslav Kyčerka, který nastřílel 582 z 600 možných bodů, na druhém místě skončil pan David Tesař s 569 body a třetí místo obsadil ostrostřelec z našeho klubu, pan Jaroslav Helis s 568 platnými body – gratulujeme. Další naši borci skončili na 4. místě Jan Waszek (565), 9. Richard Schneider (557), 11. Miroslav Folwarczný (542) a 16. Petr Vála (519). Celkově po třech kolech je v čele pan Miroslav Kyčerka s 1721 body,2. místo pan David Tesař,  3. místo drží pan Vlastimil Graběc (1714 bodů) a na 4. místě důstojně reprezentuje náš klub pan Jaroslav Helis (1661 bodů). Další členové našeho klubu jsou na 6. místě Richard Schneider,  18. Jan Waszek, 19. Miroslav Folwarczný a  22. Petr Vála.

Další kolo se koná 3. července v Orlové. Fotogalerie