img_1428Přes nepříznivou předpověď počasí jsme se v sobotu 21.5.2011 sešli v hojném počtu na střelnici v Těrlicku na 15. ročníku Sojkova memoriálu. Jako obvykle předpověď počasí nevyšla, takže po úvodním slově našeho nejmilejšího předsedy pana Miroslava Fojtíka a za laskavého dohledu Policie ČR nastoupila první šestice závodníků na palebnou čáru.

Mezi 68 závodníky se vyskytovalo několik rodinných týmů, takže soupeření dostalo novou dimenzi – kromě umístění na výsledkové listině se bojovalo i třeba o to, kdo naškrábe brambory 😉
Vzhledem k počtu střelců se závod protáhl až do časných odpoledních hodin. Vyhlašování výsledku se opět ujal předseda našeho klubu. Postupně podle dosažených výsledků si mohli ti, kteří vytrvali až do konce vybrat z darů, poskytnutých laskavými sponzory, vybrat památku na dnešní závod. Zvláštní ocenění se pak dostalo těm členům klubu, kteří nastříleli méně než předseda.

Z výsledků: 1. Otmar Križan 234, 2.Tadeáš Folwarczný 227, 3. Ivo Fukala 221, 4. Petr Vála 220, 5. Miroslav Folwarczný 209… Kompletní výsledková listina je zde a galerie zde.