Netradičně slunečné a teplé počasí přivítalo v sobotu 21. května 2016 77 milých střelců k jubilejnímu 20. ročníku Sojkova memoriálu. Po nezbytné registraci a zaplacení startovního poplatku se slova tradičně ujal náš nejmilejší předseda, který stručně seznámil účastníky se základy chování na střelnici, představil obsluhu na střelišti a poté již začalo vlastní klání.

 

Vzhledem k novince v letošních propozicích – omezení času stráveného na střelišti na 20 minut – se přes velký počet registrovaných střelců a jejich snahu docílit co nejlepší výsledek závod skončil lehce po poledni. Vyhlašování výsledků se opět ujal předseda našeho klubu. Na památku na dnešní zápolení si mohli ocenění vybrat z darů, poskytnutých laskavými sponzory. Protože ne všichni střelci vydrželi až do vyhlášení výsledků ceny se dostaly na všechny a ještě zbylo 🙂
S velkou radostí jsme konstatovali, že kromě známých tváří je objevují i noví účastníci.To nám dává naději, že tento závod bude pokračovat i v dalších létech.

Z výsledků: 1.Schneider Richard 223, 2. Ježek Radek 217, 3. Krajč Petr 214, 4. Jedrzejek Roman 211… Kompletní výsledková listina je zde , několik fotografii pak zde v galerii.