Tradičně podzimně pochmurné a deštivé počasí přivítalo v sobotu 17. října 2015 na střelnici v Těrlicku účastníky podzimního víceboje. Tato nepřízeň počasí se však neprojevila na odhodlání 79 střelců podat co nejlepší výkony.
Po nezbytné registraci, zaplacení startovného a instruktáži, kterou tradičně přednesl náš nejmilejší předseda pan Miroslav Fojtík jsme přistoupili k vlastním střelbám.

Vzhledem k počtu registrovaných střelců došlo k omezení pobytu jednotlivých směn střelců na střelišti na 20 minut. Přesto se závod protáhl až do časných odpoledních hodin. Vyhlašování výsledků se opět ujal předseda našeho klubu. Na památku na dnešní zápolení si mohli ocenění vybrat z darů, poskytnutých laskavými sponzory. Protože ne všichni střelci vydrželi až do vyhlášení výsledků ceny se dostaly na všechny a ještě zbylo 🙂
O doprovodný program se postaral pan František Musial, který zájemcům nejen ukázal, ale i poskytl mnoho rad a praktických cvičení ve vrhu sekyrou a nožem. Kupodivu byly úspěšnější v obou disciplínách ženy…
Kromě tohoto závodu byli ještě vyhodnoceni vítězové celoroční klubové soutěže z krátkých zbraní pan Jiří Sznapka a z dlouhých pan Richard Schneider.

Z výsledků: 1.Jiří Sznapka 221, 2. Radim Koch 220, 3. Tadeáš Folwarczny 219… Kompletní výsledková listina je zde., několik fotografii pak zde v galerii.