Sobota 23. května 2015 nás tradičně přivítala chmurným deštivým počasím na již 19. ročníku Memoriálu Josefa Sojky. Tato nepřízeň počasí se však neprojevila na odhodlání 81 střelců podat co nejlepší výkony. Po nezbytné registraci, zaplacení startovného a instruktáži, kterou tradičně přednesl náš nejmilejší předseda pan Miroslav Fojtík jsme přistoupili k vlastním střelbám.

Vzhledem k počtu registrovaných střelců se závod protáhl až do časných odpoledních hodin. Vyhlašování výsledků se opět ujal předseda našeho klubu. Projevili jsme se jako pozorní hostitelé, protože na prvních místech skončili naši hosté a nejlepší střelec z našeho klubu obsadil až 5. místo. Na památku na dnešní zápolení si mohli ocenění vybrat z darů, poskytnutých laskavými sponzory. Protože ne všichni střelci vydrželi až do vyhlášení výsledků ceny se dostaly na všechny a ještě zbylo 🙂
S velkou radostí jsme konstatovali, že kromě známých tváří je objevují i noví účastníci.To nám dává naději, že tento závod bude pokračovat i v dalších létech.

Z výsledků: 1.Vlastimil Grabiec 228, 2. Lucie Válová 226, 3. Petr Kiša 226, 4. František Musial 223… Kompletní výsledková listina je zde , několik fotografii pak zde v galerii.