vtezZa vlhkého sobotního rána 17. května 2014 jsme se setkali se svými přáteli, příznivci i rodinami na 18. ročníku Sojkova memoriálu.
Přes trvale nepříznivé počasí jsme uvítali celkem 72 střelců, takže po nezbytné registraci, zaplacení startovného a instruktáži, kterou tradičně přednesl náš nejmilejší předseda pan Miroslav Fojtík jsme přistoupili k vlastním střelbám.

Vzhledem k tomu, že všichni přistoupili zodpovědně k tomuto závodu se závod protáhl až do časných odpoledních hodin. Vyhlašování výsledků se opět ujal předseda našeho klubu. Na památku na dnešní zápolení si mohli ocenění vybrat z darů, poskytnutých laskavými sponzory. Zvláštní ocenění se pak dostalo těm členům klubu, kteří nastříleli méně než předseda, který letos mnohým splnit svoji povinnost zkomplikoval, protože nastřílel krásných 148 bodů.

Z výsledků: 1.Jiří Sznapka 242, 2.Petr Vála 234, 3. Radim Koch 231, 4. Vladislav Waszek 229, 5. Lubomír Novotný 226… Kompletní výsledková listina je zde , několik fotografii pak zde v galerii.