Vítěz

 

Za pošmourného podzimního rána se dne 13. 10. 2012 od 8 hodin začali scházet a sjíždět k naší střelnici zájemci o účast na tradičním podzimním víceboji, kterým ukončujeme střeleckou sezónu.
Po 9. hodině pronesl náš nejmilejší předseda uvítací proslov a všech 76 milých platících střelců seznámil se základy bezpečnosti a chování na střelišti. Krátce nato soutěž odstartovala.

 

Slavnostní vyhlášení se vzhledem k počtu startujících uskutečnilo až v odpoledních hodinách. Vítězem se stal pan Petr Kiša, který si kromě diplomu a pevného stisku ruky odnesl i hodnotnou cenu. Radost nám udělal i závodník, který skončil druhý – Filip Majer, který je členem spřízněného Klubu Letního Biatlonu Těrlicko. Na třetím místě pak skončil  pan František Musial, který po letech opět našel cestu do Těrlicka.

Tento podzimní víceboj byl současně i 3., závěrečným kolem klubové soutěže O pohár předsedy. Letošním a tedy i prvním vítězem se stal náš oblíbený tajemník, pan Otmar Križan. Jako cenu za tento výkon dostal potěžkat pohár, dále diplom a věcnou cenu.

Kompletní výsledky podzimního víceboje najdete zde, více fotografií pak tady.