Za netradičně hezkého podzimního dne 14. října se konal tradiční podzimní víceboj z krátkých malorážových zbraní na střelnici SSK0215 v Těrlicku. Vzhledem k počasí v minulých dnech jsme očekávali menší návštěvnost než v minulých letech, přesto se dostavilo 62 střelců a střelkyň.


Po tradiční vstupní instruktáži našeho nejmilejšího předsedy se rozjel vlastní závod. Jeho součástí bylo i 4. kolo klubové soutěže O krále střelců. Snad přílišná zodpovědnost a snaha o co nejlepší výsledek vedla u mnohých klubových střelců k neuspokojivým výsledkům. Naštěstí se započítávaly jen 3 nejlepší výsledky ze čtyř kol.
Po ukončení závodu vyhlásil výsledky klubových soutěží a poháry předal předseda klubu a to panu Richardovi Schneiderovi za 1. místo v klubové soutěži z krátkých malorážových zbraní O krále střelců, v kategorii dlouhých malorážových zbraní O výtečného střelce prvenství získal pan Jan Waszek. Následovalo vyhlášení výsledků Podzimního víceboje a opět díky milým dárcům si mohli všichni odnést nějakou tu pozornost a památku na toto klání.
Z výsledků: 1.František Musial 225, 2. Richard Schneider 223, 3. Milan Schneider 219… Kompletní výsledková listina je zde, několik fotografii pak v galerii.