p5140002

Letos dne 14.5.2011 jsme již počtvrté organizovali závod Českého poháru v biatlonu. Počasí nám v sobotu přálo. Přihlášených závodníků ze severní a střední Moravy bylo 132. Celkem se soutěžilo v 10–ti věkových kategoriích.
V nejmladších holkách vyhrála svůj závod  a pro nás zlatou medaili Klárka Wdowková, v kategorii žaček „A“ byla druhá-stříbrná Kateřina Kaletová. Medaile za 3.místo získali ještě Filip Majer v juniorech a Ján Majer ml. v kategorii „muži A“. Závod si poprvé zkusili a získávali první ostruhy taky Rosťík Kolek a Tomáš Ďulík. Všichní zúčastnění si chválili běžecké tratě v hezkém prostředí a vítězové se těšili z hezkých a hodnotných cen.
Musím velice poděkovat všem sponzorům, dále za příkladnou organizaci a nezištnou pomoc na závodech holkám z volejbalu a jejim drahým polovičkám, tak samo i klukům ze sportovně-střeleckého klubu v Těrlicku. Bez nich, t.j. cca 40 lidí, by závody vůbec neproběhli.
Tak ještě jednou všem veliké DÍKY a nashledanou příště!!!