Vítěz Karel Rýn s předsedou SSK0215

Mlhavého rána dne 9. října se na střelnici SSK 0215 v Těrlicku sešlo 72 střelců a střelkyň aby ve vzájemné shodě a přátelském soutěžení završili letošní střeleckou sezónu. Po úvodním slovu našeho nejmilejšího předsedy a kontrole regulérnosti střeleckých podmínek se naplno rozběhl vlastní závod.  Jak postupně řidla mlha, lepšili se i dosažené výsledky, byť u mnohých zůstaly za očekáváním.

Zpestřením toho zápolení byla i přítomnost Laserové projekční střelnice, kterou zapůjčil a provozoval pan Marcel Žurovec ze střelnice Corrado v Ostravě. Na této atrakci si každý mohl ověřit zábavnou a nedestruktivní formou své střelecké schopnosti a mnohdy odcházel s radostným zjištěním, že chyba není v něm.

Slavnostního vyhlášení výsledků se tradičně ujal předseda našeho střeleckého klubu a nejlepší střelec, pan Karel Rýn si kromě diplomu odnesl i hodnotnou cenu – hasící přístroj do automobilu. Ani ostatní střelci nepřišli zkrátka a všichni, kteří vydrželi do vyhlášení výsledků odcházeli s drobným dárkem.

Z výsledků: 1. Karel Rýn 227b 2. Petr Kiša 224b  3. Richard Schneider 218b

Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde a pár obrázků v galerii